Webinář: Výrobky na rozhraní legislativ

Váháte, které legislativní povinnosti se vztahují na vaše chemické výrobky, které vyrábíte, dovážíte nebo s kterými obchodujete? Rozhodnutí nemusí být vždy úplně triviální, obzvlášť u „hraničních“ výrobků.

Webinar je pořádán jako partnerská akce REGARTIS a Eurochem.

Informace

Připravili jsme pro Vás webinar, který Vás provede problematikou rozhodování a seznámíme Vás s povinnostmi, které se k jednotlivým výrobkům vztahují dle příslušných předpisů. Odpovíme Vám na otázky, kdy který výrobek kam patří a co smí a nesmí být uvedeno na obale, aby výrobek nepřekročil hranice svého zařazení.

A co vůbec patří mezi „hraniční“ výrobky? Například Kosmetika, Biocidy, Detergenty, Zdravotnické prostředky, Předměty a Směsi v obalu, Chemické směsi, Aerosoly.

Organizace

Webinář je plánovaný na 2 hodiny. V průběhu webinaru bude 10 minut pauza na občerstvení a odpočinek. Na konci bude vyhrazen čas na dotazy.

Co budete potřebovat?

Budete potřebovat počítač a reproduktory nebo sluchátka. Během akce máte možnost psát otázky do chatu a my vám je zodpovíme. V případě, že budete mít zájem pokládat otázky na konci akce přímo, připravte si také mikrofon.

Co obdržíte po webinaru?

Po webinaru vám zašleme prezentaci, odpovědi na veškeré otázky v písemné formě a odkaz ke shlédnutí webinaru, který má platnost 14 dní.

Právě není určený žádný termín


Online | new_releasesNaposledy upraveno: 10.03.2021 | languageCZ


EKOhelp EKOAUDIT : AKADEMA : ODPADY : ILNO : KATALOG ODPADŮ

Wcontact s.r.o. U Královské louky 8, Praha 5, 150 00
Email: info@ekohelp.cz Tel: +420 257 310 542